Prachtige kristallen vaas gemerkt Val Saint Lambert. Vaas is in perfecte staat. Zou een ontwerp kunnen zijn van Alfred Collard en een piece unique. Heb er geen verdere gegevens over. Is in ieder geval iets bijzonders want navraag op sites van VSL en sites op FB, bij verzamelaars, geeft steeds als antwoord "Wouw nog nooit gezien of herken ik niet.
Zeer Goed
krasjes op de bodem eigen aan het gebruik
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 20,20
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80