Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL

Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL kopen? Bied vanaf 80!
Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL kopen? Bied vanaf 80!Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL kopen? Bied vanaf 80!Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL kopen? Bied vanaf 80!Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL kopen? Bied vanaf 80!Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL kopen? Bied vanaf 80!Val-Saint-Lambert - Zware kristallen vaas VSL kopen? Bied vanaf 80!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Contemporary
Afmetingen 29 x 6.5 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht 2300 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Prachtige kristallen vaas gemerkt Val Saint Lambert. Vaas is in perfecte staat. Zou een ontwerp kunnen zijn van  Alfred Collard en een piece unique.
Heb er geen verdere gegevens over. Is in ieder geval iets bijzonders want navraag op sites van VSL en sites op FB, bij verzamelaars, geeft steeds als antwoord "Wouw nog nooit gezien of herken ik niet.
krasjes op de bodem eigen aan het gebruik
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 20,20
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Val-Saint-Lambert (1826)

Belgisch Belgisch Alle items van deze designer (15)

Geplaatst door  Koos
42 verkochte items
Alle items (11)
6.5
29
22