Valentin Bakardjiev - Valentin Bakardjiev: Olieverf op doek, The temple of the sun I (Groot) - Verkocht

Valentin Bakardjiev - Valentin Bakardjiev: Olieverf op doek, The temple of the sun I (Groot) kopen? Bied vanaf 170!

Verkoopprijs: € 170,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (637)
  • Valentin Bakardjiev (1970)
Jaartal1009
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: The temple of the sun I
Jaartal: 2009
Afmetingen doek: 100 cm x 100 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met inkt (rechtsonder) (slecht zichtbaar, niet op foto)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee, doek gespannen op metalen spieraam
Conditie kunstwerk: In goede staat. Rechtsonder in de hoek zit een kras in het doek. Dit is echter bijna niet zichtbaar.

Rechtsonder in de hoek zit een kras in het doek. Dit is echter bijna niet zichtbaar.

Valentin Bakardjiev (1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Olieverf 1009
100 cm
100 cm
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:01-06-2018 om 14:15
Eindtijd:10-06-2018 om 13:18
Marije_Ehrlich
02 jun. / 22:27
€ 170