5. Valentin Bakardjiev

Valentin Bakardjiev (1970)

4 aangeboden items / 114 verkochte items

FA. (51 x Favoriet)

Valentin BAKARDJIEV (Bulgarije, 1970)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010 kopen? Bied vanaf 340!

Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2010
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Valentin Bakardjiev - Annunciation - XL kopen? Bied vanaf 300!

Valentin Bakardjiev - Annunciation - XL

Geplaatst doorChouba

Jaartal2012
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem kopen? Bied vanaf 5!

Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen67 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Valentin Bakardjiev - Willem-Alexander en Maxima I - laatste kans kopen? Bied vanaf 125!

Valentin Bakardjiev - Willem-Alexander en Maxima I - laatste kans

Geplaatst doorJ_Ess

Jaartal2012
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam