| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
OMSCHRIJVING
VALENTIN BAKARDJIEV 1970
Titel: Retro I
Jaartal: 2008
Afmetingen lijst: 100,5 cm x 65,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee, maar bevestigd op spieraam met ophangsysteem
Conditie: In zeer goede staat, zeer lichte beschadiging in de uiterste hoeken
Oorspronkelijke galerieprijs: € 3600,00
In verband met kwetsbaarheid ophalen of verzending per koerier
| Transport | |
| Garantie | |