Valentin Bakardjiev - Valentin Bakardjiev Retro 1 - Verkocht

Valentin Bakardjiev Retro 1 kopen? Bied vanaf 165!

Valentin Bakardjiev Retro 1 kopen? Bied vanaf 165!Valentin Bakardjiev Retro 1 kopen? Bied vanaf 165!Valentin Bakardjiev Retro 1 kopen? Bied vanaf 165!Valentin Bakardjiev Retro 1 kopen? Bied vanaf 165!
  • Valentin Bakardjiev (1970)
Type kunstwerk Schilderij

OMSCHRIJVING

VALENTIN BAKARDJIEV 1970

Titel: Retro I
Jaartal: 2008
Afmetingen lijst: 100,5 cm x 65,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee, maar bevestigd op spieraam met ophangsysteem
Conditie: In zeer goede staat, zeer lichte beschadiging in de uiterste hoeken
Oorspronkelijke galerieprijs: € 3600,00

In verband met kwetsbaarheid ophalen of verzending per koerier