Vol brons sculptuur van Mariken van Nieumeghen / Mariken van Nimwegen, van de Nederlandse kunstenares Vera van Hasselt.
Gesigneerd VERA64 linksachter bovenop voetplaat.
Uitgegeven door Koninklijke Begeer te Voorschoten, Nederland. Gemerkt op achterzijde voetplaat).
Dit beeld is een replica van het bronzen beeld van Mariken van Nieumeghen, ook van de hand van Vera van Hasselt, dat op de Grote Markt in Nijmegen staat. Het beeld is aan de stad geschonken door Vroom en Dreesman N.V. te Nijmegen.
Men gaf Vera van Hasselt in 1957 de opdracht om dit beeld te vervaardigen.
Vera Louise Maria Tummers-van Hasselt (Ubbergen, 5 juli 1924 – Heerlen, 5 oktober 2014) was een Nederlandse beeldhouwer, medailleur en tekenaar, werkzaam in Nederland.
De hoogte is 14,5 cm.
Het sculptuur is 7 cm breed.
De voet meet 0,8 cm hoog, 5,5 cm breed en 5 cm diep.
Het sculptuur is in onberispelijke staat.
Wordt aangetekend/verzekerd verzonden.
Omdat voor aflevering een handtekening vereist is, dient er iemand aanwezig te zijn om het pakket in ontvangst te nemen.