Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde en als e.a. beschreven ets op geschept papier
Kunstenaar: Verena Vernunft (1945, Duitsland)
Titel: Steinblüten
Techniek: Ets
Jaar: 1973
Afmetingen: Blad: 75,5 x 53,5 cm, Compositie: 34 x 33 cm
Gesigneerd: Gesigneerd, gedateerd, betiteld en als e.a. beschreven in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €9
België en Duitsland = €16
Starttijd | 22-10-2016 om 15:05 |
Eindtijd | 10-11-2016 om 10:39 |