Victor Julien Trip - Oranje Nassau - Verkocht

Victor Julien Trip - Oranje Nassau kopen? Bied vanaf 100!

Victor Julien Trip - Oranje Nassau kopen? Bied vanaf 100!Victor Julien Trip - Oranje Nassau kopen? Bied vanaf 100!Victor Julien Trip - Oranje Nassau kopen? Bied vanaf 100!
  • Victor Julien Trip (1913-1975)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1957
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 28 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het passagiersschip is in 1957 gebouwd in opdracht van de KNPM op de scheepswerf van de gebr. Pot te Bolnes (gemeente Ridderkerk).
Mijn schoonvader die aan het schip heeft getekend, kreeg dit schilderij van de kunstenaar.
Moet wellicht een keer worden schoongemaakt.
Het schilderij was een geschenk. Nooit in andere handen geweest. Na 65 jaar opgehangen te hebben, moet het wellicht schoongemaakt worden. Het schilderij ziet er nog goed uit.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Middelharnis, Nederland

Victor Julien Trip (1913-1975)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  peterjunior
Lid sinds 2023
2 verkochte items
Alle items (0)
40 cm
28 cm
37 cm
25 cm