Victor Pasmore - Indaco - Verkocht

Victor Pasmore - Indaco kopen? Bied vanaf 1!
Victor Pasmore - Indaco kopen? Bied vanaf 1!Victor Pasmore - Indaco kopen? Bied vanaf 1!
  • Victor Pasmore (1908-1998)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1977
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Fotolithografie, 6 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1977
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Victor Pasmore (1908-1998)

EngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
159 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
21 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2022 om 00:17
Eindtijd:29-08-2022 om 17:39
ystafell
29 aug. / 16:05
€ 1