Volkmar Schulz -

Volkmar Schulz -  kopen? Bied vanaf 150!
Volkmar Schulz -  kopen? Bied vanaf 150!Volkmar Schulz -  kopen? Bied vanaf 150!Volkmar Schulz -  kopen? Bied vanaf 150!Volkmar Schulz -  kopen? Bied vanaf 150!

Volkmar Schulz-Rumpold

Favoriet

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
  • Volkmar Schulz-Rumpold
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Volkmar Schulz-Rumpold (1956)

Hier aangeboden "Der letzte Versuch", een uniek door Volkmar bewerkt giclee.

Techniek: Acryl, Spray, Paintstick over Giclee

Jaar: 2013

Afm. blad   : 61,0 x 52,0 cm
Afm. beeld : 50,0 x 41,0 cm

Verso met de hand gesigneerd en betiteld.

In het kader zijn vegen met verf door de kunstenaar waar te nemen

In goede, nooit ingelijste conditie.

Kan alleen worden verzonden. Verzendkosten (NL) 10,- (B) 15,-

Volkmar Schulz-Rumpold

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
Starttijd:08-06-2014 om 17:42
Eindtijd:13-06-2014 om 17:42
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland