Deze oude ets van de Zeedijk in Amsterdam is gemaakt door de Friese kunstenaar W. Ottema.
Ottema was geboren te Leeuwarden in 1905. Hij was etser en tekenaar. Hij heeft later in Amsterdam gewoond. Er zijn meerdere etsen van Amsterdamse stadsgezichten bekend. Ottema staat vermeld bij het RKD (Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie).
De ets is met potlood gesigneerd. De conditie van de ets is goed. Het heeft de originele inlijsting. De glasplaat heeft lastig te verwijderen oppervlaktevuil links.
Goed
De ets is in goede staat. De lijst heeft ouderdomssporen en gebruikssporen.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00