Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 10 x 21 x 11 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
In zeer goede staat, geen breukjes of andere defecten aan het materiaal, hoogstens wat licht oppervlaktevuil | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
| ||||||||
Garantie | |||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Leiden, Nederland |
Starttijd | 30-9-2022 om 10:56 |
Eindtijd | 14-10-2022 om 21:22 |