Walter van Oel - Krijger - Verkocht

Walter van Oel - Krijger kopen? Bied vanaf 250!
Walter van Oel - Krijger kopen? Bied vanaf 250!Walter van Oel - Krijger kopen? Bied vanaf 250!Walter van Oel - Krijger kopen? Bied vanaf 250!Walter van Oel - Krijger kopen? Bied vanaf 250!Walter van Oel - Krijger kopen? Bied vanaf 250!Walter van Oel - Krijger kopen? Bied vanaf 250!
  • Walter van Oel (1942)
Jaartal1989
TechniekAcryl
DragerKarton
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen140 cm x 100 cm (h x b)
Lijst150 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Walter van Oel Is een Nederlands kunstenaar. Hij had solo exposities in het Stedelijk Museum Kampen en twee keer in het Museum Jan van der Togt in Amstelveen. Verder deed hij mee aan exposities in België Denemarken Duitsland Frankrijk Indonesië Spanje en de Verenigde Staten.
Geboren 1 mei 1942

Het werk verkeert in uitstekende staat

Walter van Oel (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  dbkv123

Lid sinds 2020
7 verkochte items
108 cm
150 cm
100 cm
140 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-10-2022 om 14:41
Eindtijd:29-11-2022 om 13:59
AngeliqueS
28 nov. / 23:29
€ 250