Walter van Oel - Poëtisch abstract schilderij

Walter van Oel - Poëtisch abstract schilderij kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Quintus

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Walter van Oel (1942)
Jaartal1998
TechniekAcryl
StijlOriëntaals
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig poëtisch abstract schilderij van Walter van Oel. Afkomstig uit de kunstcollectie van AON-verzekeringen, die dit schilderij in 1998 rechtstreeks van de kunstenaar heeft verworven.

Walter van Oel (1942)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Quintus

Lid sinds 2019
verkochte items
65 cm
65 cm
Starttijd:30-12-2020 om 14:45
Eindtijd:07-01-2020 om 22:25
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieKapelle, Nederland
VerzendingGratis