Walter van Oel - zonder titel

Walter van Oel - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Walter van Oel - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Walter van Oel - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Walter van Oel (1942)
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit werk betreft een voorstudie van Van Oel en is derhalve niet af, en daarmee ook niet gesigneerd.
In de jaren 80 heeft mijn vader installatiewerkzaamheden voor Van Oel in zijn pand in Deventer gedaan en deze heeft mijn vader betaald met 2 van zijn werken.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deventer, Nederland

Starttijd20-10-2023 om 10:13
Eindtijd29-10-2023 om 21:19
Openingsbod € 250
ObjectlocatieDeventer,  Nederland