Walter Vilain - Huis Paul delveaux - Verkocht

Walter Vilain - Huis Paul delveaux kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 500,00

Walter Vilain - Huis Paul delveaux kopen? Bied vanaf 500!Walter Vilain - Huis Paul delveaux kopen? Bied vanaf 500!Walter Vilain - Huis Paul delveaux kopen? Bied vanaf 500!Walter Vilain - Huis Paul delveaux kopen? Bied vanaf 500!Walter Vilain - Huis Paul delveaux kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Junioreke
FA. (1)

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Walter Vilain (1938-2019)
Jaartal1973
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 98 cm (h x b)
Lijst100 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sint idesbald huis Paul delveaux 1973 eerder geveild geweest voor 22000 Belgische frank (550 euro)

In goede staat

Walter Vilain (1938-2019)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Junioreke
FA. (1)

Lid sinds 2019
1 verkochte items
127 cm
100 cm
98 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:12-12-2019 om 14:44
Eindtijd:15-12-2019 om 13:30
mdvylder
15 dec. / 13:02
€ 500