Ward Madou - Belgisch landschap. - Verkocht

Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!

Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!
  • Ward Madou (1905-1970)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1953
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
kunstenaar opleiding aan de academie te  Temse
wonende te Steendorp aan de schelde.
Schilderde vooral schelde zichten.
Stelde tentoon met de kring " Eigen kunst " te Temse 1939
vermeld in Piron Belgische beeldende kunstenaarsboeken .
blz 890
vermeld in artprice

Heel apart ingelijst achter glas.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Ward Madou (1905-1970)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Njoyart
Lid sinds 2020
236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
74 cm
64 cm
50 cm
40 cm