Ward Madou - Belgisch landschap. - Verkocht

Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!Ward Madou - Belgisch landschap. kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Ward Madou (1905-1970)
Jaartal1953
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst64 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
kunstenaar opleiding aan de academie te  Temse
wonende te Steendorp aan de schelde.
Schilderde vooral schelde zichten.
Stelde tentoon met de kring " Eigen kunst " te Temse 1939
vermeld in Piron Belgische beeldende kunstenaarsboeken .
blz 890
vermeld in artprice

Heel apart ingelijst achter glas.

Ward Madou (1905-1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
209 verkochte items
74 cm
64 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 44,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 10:55
Eindtijd:08-03-2020 om 19:24
Danksy
25 feb. / 15:40
€ 39