Wedgwood - Camee bordje

Wedgwood - Camee bordje kopen? Bied vanaf 19!

Wedgwood - Camee bordje

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Wedgwood - Camee bordje kopen? Bied vanaf 19!Wedgwood - Camee bordje kopen? Bied vanaf 19!Wedgwood - Camee bordje kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

632 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Wedgwood (1759)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlArt Deco
Afmetingen11.6 cm x 11.6 cm x 1.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Klassieke voorstelling in wit reliëf op donkerblauwe achtergrond
Gevleugeld paard wordt door drie schonen gewassen

Dit item is verkocht voor 21,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-07-2020 om 22:37
Eindtijd:14-08-2020 om 06:52

Biedingen (1):

Cindy1970
14 aug. / 06:50
€ 19