Zeer fraai abstract expressionistisch abstract olieverf op doek. Prachtig kleurgebruik en fantastisch licht in deze compositie!
Geschilderd met paletmes, waardoor een bijzondere structuur ontstaat. Mooie dik in de verf en sterk van compositie.
Toon overeenkomsten met de werken van Charlotte Molenkamp.
Het geheel verkeert in zeer goede conditie. Goede olieverf en een spieraam van aluminium. Kan zo bij u aan de muur. Prachtig stuk voor in huis, of op kantoor.
Wem van Loon is geboren te Breda in 1962. Van 1995 tot 2002 volgde ze de Gemeentelijke Academie Schone Kunsten in Arendonk. Ze studeerde hier af met een eervolle vermelding.
Haar slogan is: “In mijn schilderijen kan ik wonen, nooit ergens anders vond ik onderdak”. (Slauerhoff)
Wem zegt over haar manier van werken: “Schilderen is vechten met verf en jezelf, vaak dreig je het gevecht te verliezen maar soms kom je als overwinnaar uit de strijd. Ik heb met mijn werk geen boodschap, ik schilder omdat ik niet anders kan, het is een obsessionele, innerlijke drang, een afreageren op de sleur en saaiheid van het bestaan. Het is een schilderend onderzoek van de mogelijkheden waarbij het zoeken interessanter is dan het vinden. Ik werk puur intuïtief, afhankelijk van mijn stemming zijn ze de ene keer erg uitbundig en extravert en in een andere periode meer ingetogen en naar binnen." (bron Galerie 043)
Vanwege de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel heeft ophalen de voorkeur. Eventuele verzending via koerier/bezorging in overleg.