Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets
Pierre Joseph de Pannemaeker - Philodendron Squamiferum
Truusje Mul - 2 etsjes aquatint, gesigneerd oplage 150/3
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | 64747 Breuberg, Duitsland |
Starttijd | 1-3-2011 om 9:30 |
Eindtijd | 1-3-2011 om 0:30 |