Wil Roosenboom - Winter Heumersoord - Verkocht

Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!Wil Roosenboom - Winter Heumersoord kopen? Bied vanaf 100!
  • Wil Roosenboom (1928)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1973
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Impressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie pastel van Wil Roosenboom, gesigneerd en gedateerd 24 februari 1973. Goede conditie van het werk, alsook van de lijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Overveen, Nederland

Wil Roosenboom (1928)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Franko
Lid sinds 2018
1 verkochte items
68 cm
51 cm
48 cm
40 cm