Wil Willemsen - 3 figuren in rood - Verkocht

Wil Willemsen - 3 figuren in rood kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 400,00

Wil Willemsen - 3 figuren in rood kopen? Bied vanaf 400!Wil Willemsen - 3 figuren in rood kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  KvanGelder

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Wil Willemsen (1943)
Jaartal2001
TechniekAcryl
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 100 cm (h x b)
Lijst98 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
90 x 100 acryl op linnen, 3 figuren (dames) in rood.Werk is ongesigneerd. Het schilderij is in 2001 aangeschaft bij Jaski Art, originele nota bijgevoegd

Wil Willemsen (1943)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  KvanGelder

Lid sinds 2018
1 verkochte items
108 cm
98 cm
100 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 400,00
Starttijd:12-04-2019 om 10:33
Eindtijd:26-04-2019 om 21:10
wflubberink
26 apr. / 13:43
€ 400