Wilhelm Sclote - Hand in Hand - Verkocht

Wilhelm Sclote - Hand in Hand kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Wilhelm Schlote
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Wilhelm Schlote

Lithografie op zwaar handgeschept papier

Afm. 42 x 32 cm.

2015

Handgesigneerd met potlood

Wilhelm Schlote

Geplaatst door  ArtAtelier
125 verkochte items