Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex.

Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 35!
Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 35!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 35!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 35!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 35!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 35!
  • Wilhelm Wagner (1887-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1921
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

*Fraaie gesigneerde kleurlithografie van een zeer vaardig tekenaar. Zie Wikipedia voor veel meer over deze interessante Duitse kunstenaar, die ook een aantal jaren in Nederland verbleef.

*Papiermaat: 36 x 28 cm.

*Genummerd en gesigneerd rechtsonder: 79/100 W. Wagner

In de 2 hoekjes aan de bovenzijde en achterzijde van het werk kleine papierpakkertjes + enige roestvlekjes in de lucht van de voorstelling.

Wilhelm Wagner (1887-1968)

Alle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22 )

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
36 cm
28 cm
Starttijd:08-05-2022 om 16:46
Eindtijd:22-05-2022 om 22:21
Openingsbod € 35
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland