Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. - Verkocht

Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams stadsgezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 30!
  • Wilhelm Wagner (1887-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1921
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

*Fraaie gesigneerde lithografie van een zeer vaardig tekenaar en goed kunstenaar. Zie Wikipedia voor veel meer over deze interessante Duitse kunstenaar, die ook een aantal jaren in Nederland verbleef.

*Beeldmaat: ong. 29,5 x 25 cm.  Papiermaat: 36 x 28 cm.

*Genummerd en gesigneerd linksonder: 79/100 W. Wagner

Binnen Nederland € 8,50

Wilhelm Wagner (1887-1968)

Geplaatst door  Strechgel
721 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
36 cm
28 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd3-5-2019 om 14:05
Eindtijd12-5-2019 om 16:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken