Willem Brinkman - winters landschap - Verkocht

Willem Brinkman - winters landschap kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Brinkman - winters landschap kopen? Bied vanaf 300!Willem Brinkman - winters landschap kopen? Bied vanaf 300!Willem Brinkman - winters landschap kopen? Bied vanaf 300!Willem Brinkman - winters landschap kopen? Bied vanaf 300!Willem Brinkman - winters landschap kopen? Bied vanaf 300!Willem Brinkman - winters landschap kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  VDWMJ
FA. (1)

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Willem Brinkman (1911-1983)
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 79 cm (h x b)
Lijst77 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit privé-verzameling een fraai schilderij van Willem Brinkman (1911-1983) van een winters landschap. Ingelijst in prachtige lijst. De conditie van het schilderij is goed.

zeer goed

Willem Brinkman (1911-1983)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  VDWMJ
FA. (1)

Lid sinds 2019
2 verkochte items
97 cm
77 cm
79 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2021 om 21:08
Eindtijd:18-09-2021 om 20:35
Onnoly
18 sep. / 20:26
€ 300