Willem den Broeder - Zeefdruk, Brainchain - mooi Ingelijst - Verkocht

Willem den Broeder - Zeefdruk, Brainchain - mooi Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem den Broeder - Zeefdruk, Brainchain - mooi Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Willem den Broeder - Zeefdruk, Brainchain - mooi Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Willem den Broeder - Zeefdruk, Brainchain - mooi Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Willem den Broeder - Zeefdruk, Brainchain - mooi Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
  • Willem den Broeder (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 62 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
zeer fraai surrealistisch werk van Willem den Broeder

de trap, hersenen en zandheuvel zijn voorzien van een preeg waardoor er zichtbaar relief ontstaat.

Surrealisme:

Het Surrealisme is een schilderstechniek die is ontstaan in het jaar 1920 en in het heden nog steeds populair is. Bij het Surrealisme draait alles om fantasie, je kan bij veel van deze schilderijen rare vormen, kleuren, patronen en objecten tegenkomen. Het Surrealisme is bedacht door de psychiater Sigmund Freud. Hij schilderde vaak de gekste schilderijen, veel mensen vonden ze soms ook schokkend. Sigmund Freud vond het belangrijk om het verschil tussen het bewuste en onbewuste te laten zien. In de onbewuste delen zaten vaak dromen, verlangen of angsten. De reden waarom het Surrealisme nu nog steeds gebruikt wordt is omdat mensen hun gedachtes vrij kunnen laten in hun kunstwerk. Het schilderij dat mij erg aansprak om meer te weten over deze schilderstechniek is het schilderij van Willem den Broeder: BrainChain. Toen ik voor het eerst naar dit schilderij keek was ik een beetje verbaasd, waarom zou je dit schilderen? Toen ik las dat het de schilderstechniek Surrealisme was begon ik te snappen waarom Willem den Broeder dit had gemaakt, het waren zijn eigen gedachtes. Ik vind het een mooie gedachte dat mensen hun gevoelens, angsten etc kunnen verwerken in een tekening of schilderij.

verzendkosten naar Nederland of Belgie   17  euro
geen gebreken
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 17,00

Willem den Broeder (1951)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Johudales
341 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
81 cm
61 cm
62 cm
42 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMaasmechelen,  België
Starttijd5-1-2021 om 13:39
Eindtijd9-1-2021 om 19:49
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken