Willem Dolphijn - Oostkerke

Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!
Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!Willem Dolphijn - Oostkerke kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Dolphijn (1935)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Prachtige handgesigneerde en genummerde (20/100) ets van de Belgische kunstenaar Willem Leo Jan Dolphyn (Antwerpen, 17 mei 1935 – aldaar, 21 januari 2016). Hij was de zoon van Victor Dolphyn en Anna De Ridder, kleinzoon van Alfons De Ridder (de schrijver en dichter Willem Elsschot) en vader van kunstschilder Walter Dolphyn. Samen met zijn vader maakte hij deel uit van de schildersgroep "Nieuw-Klassieke Antwerpse School".

Hij begon zijn artistieke loopbaan in 1950 als leerling van de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen bij achtereenvolgens Carlo De Roover, Antoon Marstboom, Gustave De Bruyne en directeur Julien Creytens. In 1956 werd hij de jongste leerling ooit van het Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten van Antwerpen.

Afmetingen: 19x23cm en met lijst 49x42x2cm en glasplaat voor de ets.

Het object wordt wereldwijd verzonden via PostNL International service. De verzendkosten zijn inclusief afgiftebewijs (aangetekend) plus een verzekering tegen verlies of schade met een maximaal te verzekeren waarde van 500 euro.

Good condition
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 45,00
Naar België € 15,00

Willem Dolphijn (1935)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  hoogenbosch67
Lid sinds 2017
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
42 cm
49 cm
23 cm
19 cm
Starttijd26-3-2024 om 8:23
Eindtijd31-3-2024 om 20:15
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBrasschaat,  Nederland