Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. - Verkocht

Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden 1979. kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Amsterdam75

89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Willem Ernst van Boven (1925-2007)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
Lijst43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Ernst van BovenGouache Uiterwaarden 1979

Goede conditie met vernieuwd passe partout.

Willem Ernst van Boven (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Amsterdam75

89 verkochte items
53 cm
43 cm
46 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:05-07-2019 om 00:07
Eindtijd:12-07-2019 om 19:41
klaasz
12 jul. / 10:23
€ 55