Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden - Verkocht

Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 50!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 50!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 50!Willem Ernst van Boven - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbommel
FA. (3)

Lid sinds 2019
50 verkochte items
  • Willem Ernst van Boven (1925-2007)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
Lijst43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristiek werk van Willem Ernst van Boven.  In grof lijnenspel ruig uitgewerkt met eigenzinnig kleurenpalet. Uitstekende conditie.

Verdient een plaats met voldoende licht.

Willem Ernst van Boven (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  vanbommel
FA. (3)

Lid sinds 2019
50 verkochte items
53 cm
43 cm
46 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2020 om 09:14
Eindtijd:22-10-2020 om 21:21
kansen
17 okt. / 14:05
€ 50