Aangeboden prachtwerk “Stilleven van Rozen” gesigneerd met W. Markenstein (pseudoniem voor Willem Frederik Welter) geb. 1895 te Den Haag-overleden Amsterdam 1939. De aquarel bevindt zich in goede staat. Rechts onder met hand gesigneerd. W. Markestein.
Zeer Goed
Zeer net werk ingelijst achter TruVue glas.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vlaardingen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00