5. Willem Frederik Markestein

Willem Frederik Markestein (1895-1939)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem Frederik MARKESTEIN (Den Haag 1895-Amsterdam 1939)

Willem Frederik Markestein - Stilleven van Rozen kopen? Bied vanaf 35!

Willem Frederik Markestein - Stilleven van Rozen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormarischippers

Eindtijd04-06-2021 om 20:32

TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst