18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op doek met een leuke straatscene in waarschijnlijk Amsterdam.
Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 75 x 50 cm. Fraai geëncadreerd. Lijstmaat 100 x 75 cm.
Vanwege craquelévorming is het schilderij bedoekt.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 28-3-2018 om 17:10 |
Eindtijd | 5-4-2018 om 19:10 |