Willem J. Pasman - Zomerse boerderij met bloesembomen
Omschrijving
Willem J. Pasman (1905-1984)
Type kunstwerk
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Olieverf
Drager
Board
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
28 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst
38 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Een zonnig landschap met een mooie BOERDERIJ AAN WATER !
Er lopen enkele kippen over het erf en 2 roeibootjes liggen rustig op het water. Een boerinnetje is in de tuin aan het werk. De prachtige BLOESEMBOMEN zijn in volle bloei.
Het gesigneerde olieverfschilderij is circa 80 JAAR OUD en impressionistisch geschilderd door de BEKENDE nederlandse kunstschilder WILLEM JOHANNES PASMAN (1905-1984). Hij schilderde vooral landschappen.
Kunststijl : impressionisme>LEIDSE SCHOOL
Hij heeft een vermelding in de Pieter Scheen Lexicon van bekende nederlandse beeldende kunstenaars.
Goed
Het olieverfschilderij heeft geen gebreken en ziet er nog mooi uit.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoensbroek, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 25,25