W.J. Alberts: Amsterdam 1912 - 1990 Wezep De kunstschilder Willem Jacobus Alberts werd op 21 oktober 1912 geboren in Amsterdam. Een groot deel van zijn leven woonde en werkte hij in zijn geboortestad. Verder ook in Oldebroek en Wezep. Deze leerling van Minne Bakker verruilde in de jaren vijftig de grote stad voor de Provincie. Daar vond hij inspiratie voor zijn schilderijen en aquarellen. Alberts legde zich voornamelijk toe op het maken van landschappen (bossen en weiden) en koeien, paarden, schapen . Verder zijn er ook kerkinterieurs, enkele stillevens, bloemstukken en dieren van zijn hand bekend. Hij schilderde in naturalistisch-impressionistische stijl W.J. Albers was lid van Palet "Wending" in Zwolle Dit werk heeft betrekking op 1 van zijn buitenlandse reizen. Het betreft een rivierlandschap. Gedetailleerd geschilderd in mooie heldere kleuren. Techniek: olieverf op karton/board. 20e eeuw. Het betreft een ovaal werk. Afmetingen: 45 cm x 55 cm. Inclusief de fraaie klassieke lijst zijn de afmetingen: 70 cm x 80 cm.
Redelijk
Conditie is redelijk goed met ouderdoms en gebruikssporen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00