Jeanne Bieruma Oosting - Sneeuwuil
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Salvador Dali - Shakespeare: Henry IV - Kleurenets - 1971
Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Potlood |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33.5 x 91.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38.5 x 96.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Werk is in matige staat. Lijst is in redelijke staat. Informeer naar de exacte verzendkosten naar het buitenland. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haarlem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.