Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven

Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
  • Willem Reinders (1881-1960)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 59 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig olieverf op doek van Willem Reinders. Dik in de verf!
Voorstelling van een bloemstilleven. Afmetingen incl lijst: H59 x b49cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b40cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00
Naar Nederland € 23,95

Willem Reinders (1881-1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6377 verkochte items
Alle items van deze verkoper (697)
49 cm
59 cm
40 cm
50 cm