Gesigneerd met W. van Roon, jaartal is 1948 of 1949, dit is niet goed te onderscheiden. Aan de achterkant is een restauratielapje (ten minste dat denk ik) zichtbaar, dit is niet zichtbaar aan de voorkant.
Redelijk
Schilderij ziet er goed uit, lijst is stevig, aan de achterkant zit een extra lapje, niet zichtbaar aan de voorkant
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kantens, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,70
Naar België
€ 20,50
€ 20,50
Europese Unie
€ 20,50
Wereldwijd
€ 40,00