Wim Buitendijk - Landschap zeefdruk Prent 190
Corneille - “La femme allongée et l’oiseau jaune”
Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 54 cm (h x b) |
Incl. lijst | 84 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Over het algemeen goed. Wat kleine beschadigingen aan de lijst en een beetje een vouw rechts midden. Dat heeft e.e.a. te maken met het kromtrekken van het papier (zware kwaliteit) bij het aquarelleren. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |
Starttijd | 10-5-2022 om 14:02 |
Eindtijd | 24-5-2022 om 21:45 |