Fraaie collectie van zes grote werken. Lage startprijs!!!
Kunstenaar: Willibrord Haas
Titel: Augenwaide
Tentoonstellings-affiche, hand-gesigneerd
Afmetingen: 63 x 44 cm
Kunstenaar: Herman Brood
Titel: Ray Charles
Artprint, niet gesigneerd
Afmetingen: 50 x 60 cm
Kunstenaar: Mario Merz
Titel: Castelli
Tentoonstellings-affiche, niet gesigneerd
Afmetingen: 63 x 44 cm
Kunstenaar: Alan Sundberg
Titel: Birds
Lithografie, niet gesigneerd
Afmetingen: 64 x 44 cm
Kunstenaar: Alfred Cohen
Titel: Poppies
Offsetlithografie, in druk gesigneerd
Afmetingen: 64 x 44 cm
Kunstenaar: Christine Amarger
Titel: Angels and owl
Offsetlithografie, niet gesigneerd
Afmetingen: 58,5 x 41 cm
VERZENDING: Deze zes werken worden in één pakket verzonden, goed en stevig verpakt! De zending is verzekerd. U ontvangt een trackingcode, waarmee u het pakket kunt volgen!
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00