Willie van Haard - Aquarel, Tomaten - Verkocht

Willie van Haard - Aquarel, Tomaten kopen? Bied vanaf 1!
Willie van Haard - Aquarel, Tomaten kopen? Bied vanaf 1!Willie van Haard - Aquarel, Tomaten kopen? Bied vanaf 1!Willie van Haard - Aquarel, Tomaten kopen? Bied vanaf 1!
  • Willie van Haard (1929-2013)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekAquarel
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen54.5 cm x 44.5 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk zelf is in zeer goede staat, mogelijk wat vergeeld. Het passe-partout is sterk vergeeld/verkleurd en heeft meerdere vlekjes/vegen.

Willie van Haard (1929-2013)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48158 verkochte items
Alle items van deze verkoper (691)
65 cm
80 cm
44.5 cm
54.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 09:43
Eindtijd:14-03-2020 om 20:11
Biedingen (5)
Mchamans
14 mrt. / 20:04
€ 10
dedelft
14 mrt. / 20:04
€ 6
dedelft
13 mrt. / 21:51
€ 5
Smulders-Smulders
04 mrt. / 20:50
€ 3
nelleke1958
04 mrt. / 12:52
€ 1