Willie van Haard - Fruitschaal

Willie van Haard - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 40!
Willie van Haard - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 40!Willie van Haard - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  BenBrinkman

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Willie van Haard (1929-2013)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 27 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie aquarel. Zit in een eenvoudige lijst.

Heldere aquarel

Willie van Haard (1929-2013)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  BenBrinkman

Lid sinds 2017
0 verkochte items
40 cm
50 cm
27 cm
36 cm

Starttijd:14-01-2020 om 14:29
Eindtijd:28-01-2020 om 19:10
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieZaandijk, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland