Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952

Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!
Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!
  • Willy Boers (1905-1978)
Jaartal1952
TechniekGouache
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
Lijst71 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Topwerk van de hand van Willy Boers. Mooie kleurrijke gouache op papier, gemaroufleerd op doek. Uit het begin van de jaren '50, de meeste geliefde periode van Willy Boers.

Het werk verkeert in een topconditie en heeft een mooie provenance. Keurig ingelijst, kan zo aan de muur.

- collectie dhr. F. Jensen (galerie Sacchetti, Ascona)
- collectie David Braitman (galerie 291, Amsterdam)
-privé-collectie Nederland

Volgrecht van 4% zal door de verkoper worden afgedragen, dit bedrag komt dus niet bovenop uw aankoopprijs.

Willy Boers (1905-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41 )

696 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
57 cm
71 cm
51 cm
65 cm
Starttijd:30-08-2022 om 13:59
Eindtijd:05-09-2022 om 21:41
Openingsbod € 4950
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland