Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen"

Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!
  • Marcel Plancke van der (1943)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1980
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen87 x 87 cm (h x b)
Incl. lijst90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Maak hier maar eens een beschrijving bij. Een driedimensionaal
opgezet werk uiteraard op linnen met olieverf gerealiseerd. Weinig
kunstenaars hebben dergelijke projecten aangedurfd en inderdaad,
je ervaart de diepte. Eigenlijk een zeer geschikt werk voor een
bedrijf dat in metalen doet. Mede gezien de strakke metalen bak-
lijst ademt het werk een soort van tijdloosheid. Wij hebben het echter
al zo’n 20 jaar in huis en aan de muur. Tijd voor iets anders.

Helemaal gaaf en het kan zo aan de muur. In prima staat.

Misschien even wat schoonmaken al doe ik dat graag voor U
zodra de kavel is toegewezen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00

Marcel Plancke van der (1943)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  GreatGuitars
105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
90 cm
90 cm
87 cm
87 cm
Openingsbod € 150
ObjectlocatieOosterhout,  Nederland
Starttijd17-4-2024 om 13:42
Eindtijd26-4-2024 om 21:40