Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden

Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!
Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!
  • Wim Izaks (1950-1989)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 20/90
Titel: Wim Izaks: Lino’s
Uitgever: De Witte Mier, Apeldoorn, 2001
Soft cover.

Omslag heeft wat verkleuring en foxing. Lino’s zelf in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 64,30

Wim Izaks (1950-1989)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KunstPuttertje
Lid sinds 2020
150 verkochte items
Alle items (5)
21 cm
29 cm