Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho van Wolfgang (Wolf) Reuther. Mooi van kleur en afbeelding. In prima staat en absoluut een Reuther. Gesigneerd in potlood rechtsonder: Reuther 67. Genummerd linksonder 77/150. Afmetingen: Breedte 58cm, hoogte 36cm; met houten lijst en passepartout 73 x 54cm.
Wolfgang Reuther, schilder van duitse nationaliteit. Geboren te Mannheim 1917, overleden in 2004. Vanaf 1951 werkzaam in Frankrijk. Zie Benezit, Vollmer, rkd.nl, google.nl.
Bezichtigen en/of afhalen kan op de brocante markt op de Noordermakrt, Amsterdam, op maandagmorgen en zaterdag. Voor informatie of een afspraak bel 0627170977.