Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1929 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 42.8 x 29.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Wout van Heusden - zelfportret - 1929
Lithografie.
Maat blad: 29,3 x 42,8 cm
Maat druk: 16 x 22 cm
Werd gedrukt op de persen van de Firma Mouton & Co te 's Gravenhage. En door de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunst uitgegeven.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Wout van Heusden - zelfportret - 1929 Lithografie. Maat blad: 29,3 x 42,8 cm Maat druk: 16 x 22 cm Werd gedrukt op de persen van de Firma Mouton & Co te 's Gravenhage. En door de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunst uitgegeven. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Raamsdonksveer, Nederland |
Starttijd | 25-6-2021 om 15:24 |
Eindtijd | 9-7-2021 om 20:33 |