Betreft een hoogwaardige litho (Piëzografie) van een gerenomeerd kunstenaar. Het mooie werk van deze inmiddels zeer bekende Kampense kunstenaar spreekt voor zich. Beeld geeft een unieke kijk van binnen in het schilderij naar buiten waar de kunstenaar bezig is zijn werk te creëeren. Het werk van Wouter Berns verbeeldt een relativerende weergave van de werkelijkheid. De kijker wordt op subtiele wijze om de tuin geleid en meegenomen naar een soms onvoorstelbare, maar niet onmogelijke wereld. De geschilderde waarheid ligt ergens in het midden.
"Plein Air" betreft een beperkte oplage welke ter gelegenheid van het jubileum van de Galerie (de Pol) waar Wouter Berns exposeerde is vervaardigd. De thans te verkopen drukken betreffen het laatste werk uit de voormalige galerie, thans voor een bodemprijs aangeboden.
Let op foto's vertekenen iets door het glas van de lijst.
Zeer Goed
Werk is in de lijst uitstekend geconserveerd, lijst kent een paar lichte beschadigingen maar is zonder meer zeer goed toonbaar
Tot 5 kg.
€ 11,50