Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. - Verkocht

Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!
Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!Wouter Piersma - (Ipitsj) Portret Asmat. kopen? Bied vanaf 150!
  • Wouter Piersma (1929)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wouter Piersma (1929-).Pseuoniem Ipitsj (Asmat Nw. Guinea)Gemengde techniek gouache aquarel inkt.Gelijst onder Passe Partout.Gesigneerd Rechtsboven
06/1966.

Wouter Piersma (1929-) Portret Asmat.

Wouter Piersma (1929)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Amsterdam75

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
41 cm
51 cm
26 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:13-12-2018 om 09:05
Eindtijd:21-12-2018 om 20:21
Hpwpeters
21 dec. / 00:20
€ 150