Wouter Stips - Flying with you

Wouter Stips - Flying with you kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 72,00

Wouter Stips - Flying with you kopen? Bied vanaf 1!Wouter Stips - Flying with you kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (148)
  • Wouter Stips (1944)
Jaartal2001
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage65/160

Moie kleurrijke zeefdruk van Wouter Stips.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen op zijn kwamiteit in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(30) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
67 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 72,00

Starttijd:29-11-2019 om 09:14
Eindtijd:09-12-2019 om 19:56

Biedingen (12):

JohannavanDijk
6 dec. / 14:49
€ 72
Liuwehert
6 dec. / 14:49
€ 70
Liuwehert
2 dec. / 23:14
€ 62
modernekunstonline
2 dec. / 23:14
€ 52
modernekunstonline
2 dec. / 23:12
€ 50
Liuwehert
2 dec. / 23:12
€ 45
modernekunstonline
2 dec. / 23:11
€ 35
Liuwehert
2 dec. / 23:11
€ 30
modernekunstonline
2 dec. / 23:11
€ 20
Liuwehert
2 dec. / 23:11
€ 15
modernekunstonline
30 nov. / 09:21
€ 3
tkeuning
29 nov. / 21:03
€ 1