Wouter Stips - Het Kat en Ik

Wouter Stips - Het Kat en Ik kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  BobbyArt

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26 drukgangen
Handgeschept papier, handgescheurd.

Handgesigneerd en genummerd in de prent door de kunstenaar.

Prachtig ambachtelijk drukwerk van meesterdrukker Peter Wilms.

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(35)
Geplaatst door  BobbyArt

Lid sinds 2022
1 verkochte items
25 cm
31 cm
Starttijd:19-06-2022 om 18:28
Eindtijd:25-06-2022 om 16:15
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieHilversum, Nederland